SpäťÚvod / Servisné práce / Polepy budov

Polepy budov

Vykonávame aplikáciu fólií určených pre sklenené výplne budov. Ponúkame

  • solárne fólie,
  • reflexné fólie,
  • termoizolačné fólie,
  • bezpečnostné fólie, ochranné fólie, anti UV fólie,
  • sanitárne interiérové fólie

Bezpečnostné a ochranné fólie sú atestované, poskytujú účinnú ochranu pred poškodením alebo vniknutím do budov.
Všetky termoizolačné fólie, solárne aj ochranné fólie, nereflexné i reflexné fólie, UV, sanitárne a bezpečnostné fólie zlepšujú kvalitu a pohodlie Vášho bývania, spríjemnia pracovné prostredie, ochránia Vaše zdravie a zabezpečia Váš majetok.

Okenné fólie Global Windows Film nájdu svoje využitie i v kanceláriách a výrobných prevádzkach. Všade tam, kde nežiaduce slnečné žiarenie spôsobuje diskomfort, prípadne narúša súkromie alebo bezpečnosť práce, je priestor pre aplikáciu okenných fólií. Nezanedbateľný je i fakt, že znemožňujú pri pohľade zvonka pozorovať dianie v kancelárii alebo výrobnej hale.

Použitie

Ochraňujú Vaše súkromie v kúpelniach, v nemocniciach, bazénoch, fitness a všade tam kde nechcete byť videný z okolia, alebo tam kde potrebujete zneprehliadniť sklenné plochy buď čiastočne alebo úplne. Inštaluje sa na vnútornú stranu sklennej plochy. Výhodou je možnosť dodatočného nalepenia na sklennú plochu.Polyesterový film silný 0,035 - 0,055 mm, opatrený dvojitou protioderovou vrstvou, ktorá zabezpečuje bezproblémovú údržbu a umývanie. vďaka vysoko prilnavému lepidlu vytvorí fólia so sklom súvislí povrch. Dodáva sa v šírke 1,524 m a vo farebnom odtieni matná biela, bronzová, strieborná.